Muhammet ve Ahmet Eren imzaladı

13-01-2017 | Takım Haberleri

Kulübümüz, Trabzonspor’dan  Muhammet Beşir ile sezon sonuna kadar kiralık, Ahmet Eren’le 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.
 

Trabzonspor’dan transfer ettiğimiz Muhammet Beşir ve Ahmet Eren tesislerimizde bugün düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı. İdari Koordinatörümüz Serkan Ünver’in katıldığı imza töreninde Muhammet Beşir sezon sonuna kadar kiralık, Ahmet Eren ise 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.
İmza töreninde konuşan İdari Koordinatörümüz Serkan Ünver, bu iki futbolcuya son derece güvendiklerini belirterek, “Sezon sonuna kadar Şanlıurfaspor kulübü ile kiralık sözleşmesi bulunan Muhammet Beşir için kendisini bırakmak istemeseler de bizim isteğimize olumlu cevap vermelerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Ahmet Eren’de Trabzonspor U21 takımımızın önemli oyuncularından birisi olarak Teknik Heyetimizin raporu doğrultusunda kadromuza kattık. Her iki genç oyuncumuzun hem Trabzonspor’umuza hem de Türk futboluna katkı sağlayacağına inancımız tamdır inanıyorum” diye konuştu. 
 Futbolcular ise, "1461 Trabzon bizim gibi genç oyuncular için çok önemli bir takım. Bizde hem kendimizi geliştirmek hem de Trabzonspor’umuza faydalı olabilmek için elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyoruz. Taraftarlarımız merak etmesin. Ligin ikinci yarısında alacağımız başarılı sonuçlarla Bordo-Mavi-Beyazlı kulübü layık olduğu yere getireceğiz" diye konuştular. 


En Çok Okunan Haberler

10-12-2017 | Takım Haberleri
10-12-2017 | Takım Haberleri
Bordo-Mavi-Beyazlı ekibimiz, deplasmanda bugün karşı karşıya geldiği Turgutluspor’u 3-0 mağlup etti.
 
13-11-2017 | Takım Haberleri
13-11-2017 | Takım Haberleri
Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Erokspor karşısında istikrarlı ve özverili oyunumuzla üç puan aldık" 
11-11-2017 | Takım Haberleri
11-11-2017 | Takım Haberleri
Bordo-Mavi-Beyazlı ekibimiz, deplasmanda bugün karşı karşıya geldiği Erokspor’u 4-1 mağlup etti.
 

Basından Haberler