"İYİ BİR TAKIM OLDUK"

13-11-2017 | Takım Haberleri

Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Erokspor karşısında istikrarlı ve özverili oyunumuzla üç puan aldık" 

TFF Üçüncü Lig 2. Grupta mücadele eden Bordo-Mavi-Beyazlı takımımızın Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, Medya Merkezimize deplasmanda 4-1 kazandığımız İstanbul temsilcisi Erokspor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.  Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu yaptığı açıklamada,  "İstikrarlı ve özverili oyunumuzla üç puan aldık. Sahada iyi savaşan ve iyi mücadele eden oyuncularımı kutluyor alınlarından öpüyorum"dedi. 
Hafta içinde Erokspor maçına çok iyi konsantre olduklarını ifade eden Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, şöyle konuştu, "6 puan değerinde bir maçtı. Aldığımız bu farklı galibiyet bizim için kalan haftalarda moral motivasyonumuzu üst seviyeye taşıyacak bir sonuç oldu. Her geçen gün daha iyi bir takım görüntüsü veriyoruz. Gerek saha içinde gerekse dışındaki davranışları ile örnek bir takım hüviyetine büründük. Futbolcularımızın olayı sahiplenmelerine, sorumluluk almalarına öz veri ile çalışmalarından memnunum. İyi niyet ve anlayışın önümüzdeki haftalar için saha içi performanslarının daha da  olumlu etkileyeceğine inanıyorum. Fiziksel anlamda gelişmeye devam ediyoruz. Takım bütünlüğü ve birlikteliği açısından üst seviyeye çıkmaya başladık. Şimdi önümüzde ilk yarının tamamlanması için 5 maçımız var. Hedefimiz içeride ve dışarıda oynayacağımız maçları kazanmak" diye konuştu. 
Kritik maçlar serisine cumartesi günü kendi sahamızda oynayacağımız Gölcükspor karşılaşmasıyla devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, “Moral anlamında iyi durumdayız. Rakiplerimizden Gölcükspor ile evimizde oynayacağımız bu maçta da galip  gelerek yolumuza devam edeceğiz." 


En Çok Okunan Haberler

27-01-2018 | Takım Haberleri
27-01-2018 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı Yeşil Bursa'yı 5-3 mağlup etti.
09-01-2018 | Takım Haberleri
09-01-2018 | Takım Haberleri
Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, Antalya kampındaki çalışmaları değerlendirdi.
15-01-2018 | Takım Haberleri
15-01-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın gelecek vaat eden oyuncularından Melih Kabasakal: 

Basından Haberler