"Moral bozmak yok"

20-11-2017 | Takım Haberleri

Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Bizim misyonumuz takım karakteri oluşturmak ve buradan A takıma oyuncu hazırlamak"

TFF Üçüncü Ligi 2. Grupta 13. hafta mücadelesinde Gölcükspor'a kendi sahamızda kaybeden Bordo-Mavi-Beyazlı takımımızın Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, bu müsabakayla ilgili Medya Merkezimize açıklamalarda bulundu. 
Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu yaptığı açıklamada, "Kendi saha ve kendi seyircimiz önünde kaybetmememiz gereken bir maçtı. Kazanamadığımız için üzgünüz. Kazansaydık çok güzel bir yerde olacaktık" dedi. 
Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Maçı lehimize çevirmek için futbolcularımız sahada çok özverili oynadı. Maçın skorunu değiştirmeyi çok istediler ama olmadı. Oyuncularımızı bu yürekli mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Çünkü son haftalarda kritik galibiyetler alan yine aynı oyuncu grubu. Mağlup durumdayken, sahada bir duruş sergileyerek maçın sonuna kadar müsabakayı kazanmayı istediler. Futbolda böyle şanssızlıklar olabiliyor. Moral bozacak bir durum yok. Her zaman güçlü olmamız gerekir. Konsantrasyonumuzu bozmadan yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz" diye konuştu. 
Teknik Direktörümüz Zıvalıoğlu, "Bizim buradaki misyonumuz takım karakteri oluşturmak ve buradan A takıma oyuncu hazırlamak. Bu nedenle futbolcularımızın A takıma hazırlanması noktasında çalışmalar yapmaktayız. Bununla beraber ligde hedefler noktasında asla geri adım atmayacak kulübümüz ismine yakışır şekilde güçlü rakiplerle aynı hedef doğrultusunda her daim mücadele edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.


En Çok Okunan Haberler

07-04-2019 | Takım Haberleri
07-04-2019 | Takım Haberleri
Ekibimiz, bugün deplasmanda karşı karşıya geldiği Bucaspor’u 2-1 mağlup etti.
08-03-2019 | Takım Haberleri
08-03-2019 | Takım Haberleri
Genç Milli Takım formasını giyen takımımızın forvet oyuncusu Burak Temir, "Hiçbir zaman ‘Oldum’ demedim.” 
16-02-2019 | Takım Haberleri
16-02-2019 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı  Muğlaspor'u 2-0 mağlup etti.

Basından Haberler