"Çok iyi hazırlanıyoruz"

28-12-2017 | Takım Haberleri

Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Oyuncularımızın hırslı ve istekli olması ikinci yarı öncesi bizi memnun ediyor"

TFF Üçüncü Lig 2. Grupta mücadele eden takımımızın Teknik Direktörü Hamdi Zıvalıoğlu, Medya Merkezimize ikinci yarı hazırlıklarıyla ilgili açıklamada bulundu. 
Takım olarak ikinci yarıda seyir zevki veren maçlar çıkarmak istediklerini ifade eden Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu yaptığı açıklamada, iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini ve günde çift antrenmanla ikinci yarıya hazırlandıklarını söyledi. 
Hocamız Hamdi Zıvalıoğlu, şöyle devam etti, "İlk etap çalışmalarımızı 5 gündür kendi tesislerimizde sürdürüyoruz. Takımda güzel bir ortamda var. Futbolcularımız oldukça hırslı ve istekli. Oyuncularımızın birlikte düşünmesi, hem konsantrasyonu hem oyun anlayışını sahaya yansıtması bizi memnun ediyor." 
Teknik Direktörümüz Hamdi Zıvalıoğlu, "Şuanda dar bir kadromuz var. Eksik bölgemize takviyeler yaparak daha da güçleneceğiz. Bu yönde iyi bir takım olma adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk yarının son 8 haftasında yakaladığımız çıkışı ikinci yarıda daha da üzerine koyarak hem futbol açısından hemde skor anlamında sürdürmek istiyoruz. Bizim hedefimiz 90 dakika koşan, oyun anlayışından, sisteminden kopmayan bir takım yaratmak. Bu anlamda her geçen gün bu seviyeyi yakalamaya çalışıyoruz" diye konuştu.


En Çok Okunan Haberler

07-04-2019 | Takım Haberleri
07-04-2019 | Takım Haberleri
Ekibimiz, bugün deplasmanda karşı karşıya geldiği Bucaspor’u 2-1 mağlup etti.
08-03-2019 | Takım Haberleri
08-03-2019 | Takım Haberleri
Genç Milli Takım formasını giyen takımımızın forvet oyuncusu Burak Temir, "Hiçbir zaman ‘Oldum’ demedim.” 
16-02-2019 | Takım Haberleri
16-02-2019 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı  Muğlaspor'u 2-0 mağlup etti.

Basından Haberler