Kulübümüze ziyaret

18-04-2018 | Takım Haberleri

Trabzonspor'umuzun Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve  Yönetim Kurulu Üyeleri bugün kulübümüzü ziyaret etti.

Trabzonspor'umuzun Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin ve İdari İşler Sorumlusu Lokman Sadıklar, kulübümüz 1461 Trabzon'u ziyaret ederek antrenmanımızı izlediler. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızın hazır bulunduğu ziyarette, yöneticiler ligde kalan haftalarda takımımıza başarı temennilerinde bulundu. 
Ziyarette konuşma yapan  Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, "Başlıca değerlerimizden olan 1461 Trabzon’u siz değerli futbolcularımızı  ziyarete geldik. Forma orda iş sizde bundan sonra olan gücünüzle A takıma hazır olun performansınızı yükseltin şimdiden görev size hayırlı olsun" dedi. 
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise, "Bir kaç senedir 1461 Trabzon umduğumuz konumda olmadı. Bu durumda çeşitli etkenler var tartışmak yerine onları düzeltmek bizim görevimiz. Trabzonspor’un ihtiyacı olan layık olduğu konuma getireceğiz. Trabzonspor’un size ihtiyacı var.  Çok kısa zamanda A takımdaki yerinizi alacaksınız. Trabzonspor için çok önemli.  1461 Trabzon benim evladım gözbebeğim. Gözümüz üstünüzde olacaktır. Elinizden geleni yapacaksınız. Başarılar diliyorum" diye konuştu.  


En Çok Okunan Haberler

16-02-2019 | Takım Haberleri
16-02-2019 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı  Muğlaspor'u 2-0 mağlup etti.
11-12-2018 | Takım Haberleri
11-12-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın başarılı file bekçisi Bahadır Han Güngördü, "Bababım Almanya'dan getirdiği hediye hayatımı değiştirdi"
13-02-2019 | Takım Haberleri
13-02-2019 | Takım Haberleri
Takımımızın orta saha oyuncusu Mert Kurt; "Hem oyunu iyi okumanız hem de fiziksel açıdan çok güçlü olmanız gerekiyor"

Basından Haberler