"REHAVETE KAPILMAYACAĞIZ"

12-04-2016 | Takım Haberleri

Teknik Direktörümüz Hüsnü Özkara, "Trabzon'un istediği zaman neler yapabileceğini arkadaşlar gösterdi"

PTT 1. Lig'in 29. hafta müsabakasında Elazığspor'u  3-1 mağlup eden Bordo-Mavi-Beyazlı takımımızın Teknik Direktörü Hüsnü Özkara karşılaşma sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.  Özkara, ligde kalma yolunda anlamlı bir galibiyet elde ettiklerini ancak son 2 haftada aldıkları 6 puanın kendilerini asla rehavete sokmayacağını söyledi.
Teknik Direktörümüz Özkara, geçen hafta Kardemir Karabükspor gibi bir takım karşısında aldıkları 3 puanın taçlanması için Vartaş Elazığspor karşısına galibiyet hedefiyle çıktıklarını, bunu da başardıklarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.
Rakipleri karşısında çok anlamlı bir galibiyet aldıklarını ifade eden Teknik Direktörümüz Özkara, şöyle konuştu, "Oyuncularım 90 dakika boyunca olağanüstü performans gösterdi, tek pozisyon vermeden 5-6 net pozisyona girerek oyunu lehimize çevirdik. Soyunma odasında korkunç bir atmosfer vardı. Bütün oyuncularımı kutluyorum. Trabzon'un istediği zaman neler yapabileceğini bu arkadaşlar gösterdi" dedi.
Özkara, yetenekli oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olduklarını kaydederek, "Matematiksel olarak garantilememiz halinde 'ligde kaldık' diyeceğiz. Son 2 haftada aldığımız 6 puan bize asla rehavet vermeyecek." 


En Çok Okunan Haberler

09-06-2018 | Takım Haberleri
09-06-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın genç yıldızı Murat Cem Akpınar, hayallerine kavuşmak için her zaman çok çalıştığını söyledi.
31-03-2018 | Takım Haberleri
31-03-2018 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı İstanbul temsilcisi Erokspor'u 2-1 mağlup etti.
10-04-2018 | Takım Haberleri
10-04-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın genç stoperi Yunus Emre Çakır; "Hayatımda önce futbol, sonra okul dedim" 

Basından Haberler