"Trabzonspor'un arka bahçesiyiz"

04-05-2016 | Takım Haberleri

Başkanımız Bekir Aktürk, "Trabzonlu ve Trabzonsporluyum diyen herkesi pazartesi günü evimizde oynayacağımız Denizlispor maçına davet ediyoruz"

PTT Birinci Ligi'nin 33. hafta müsabakasında pazartesi günü Avni Aker Stadı'nda Denizlispor ile karşılaşacak olan takımız 1461 Trabzon'da Kulüp Başkanımız Bekir Aktürk, Medya Merkezimiz üzerinden taraftarlara çağrıda bulundu. Başkanınız Bekir Aktürk, şöyle konuştu; "1461 Trabzon olarak bu ligdeki var olma mücadelemizde pazartesi günü Denizlispor ile Avni Aker Stadı'nda final maçına çıkacağız. Trabzonlu ve Trabzonsporlu'yum diyen herkesi bu final maçımıza davet ediyoruz. Bunun yanı sıra seçilip koltuğa oturan tüm oda başkanlarını ve siyasetçileri de maça davet ediyoruz."

Başkanımız Aktürk, "Ligde kalma adına Denizlispor karşısında mutlak kazanmamız gereken bir maç oynayacağız. Ne mağlubiyeti ne de beraberliği düşünmüyoruz. 1461 Trabzon'a yakışan şekilde çıkıp rakibimizle mücadele edeceğiz. 90 dakikanın sonunda kendi sahamızdan mutlu ve memnun ayrılmak istiyoruz. 

Tabiki taraftarımızında tribünde desteğine ihtiyacımız var. Onları maça gelerek bizi susmadan 90 dakika desteklemelerini istiyoruz. Dolu tribünler önünde çok coşkulu, keyifli, harika bir maç izlettireceğiz. Tüm Trabzon halkını, fedakarlık yapmaları için Denizlispor maçına davet ediyorum. Taraftarımıza her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bunu herkes bir çağrı, bir davet olarak kabul etsin. 

Herkesi kadın, çocuk, öğrenci, esnaf ama herkesi bu maçımıza bekliyoruz. Bu çağrımın karşılık bulmasını ümit ediyor ve Pazartesi günkü maçta kapalı tribünün yanı sıra açık maraton tribününde de coşkulu taraftarlarımızı Trabzonspor'un arka bahçesi olan 1461 Trabzon'u desteklemeye çağırıyorum. Futbolcularımız bu ligde kalma yolunda önemli olan bu maçımızda canlarını dişlerine takarak mücadele edeceklerine de inancım sonsuz."


En Çok Okunan Haberler

07-04-2019 | Takım Haberleri
07-04-2019 | Takım Haberleri
Ekibimiz, bugün deplasmanda karşı karşıya geldiği Bucaspor’u 2-1 mağlup etti.
08-03-2019 | Takım Haberleri
08-03-2019 | Takım Haberleri
Genç Milli Takım formasını giyen takımımızın forvet oyuncusu Burak Temir, "Hiçbir zaman ‘Oldum’ demedim.” 
16-02-2019 | Takım Haberleri
16-02-2019 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı  Muğlaspor'u 2-0 mağlup etti.

Basından Haberler