Yönetim kurulumuzdan Trabzon Belediyesi'ne ziyaret

02-01-2014 | Genel Kurul

1461 Trabzon yönetimi ilk kurum ziyaretini Trabzon Belediyesi'ne yaptı

Başkanımız Şaban Bülbül ve yönetim kurulu üyeleri ilk resmi kurum ziyaretlerini Trabzon Belediyesi'ne yaparak, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, "1461 futbol takımımızın Sayın Başkanı Şaban Bülbül'e ve yönetim kurulu arkadaşlarına, futbol sevdasının Trabzon'daki temsilcilerine belediyemiz adına hoş geldiniz şeref verdiniz diyorum. Çalışmalarındaki başarılarının artarak devam etmesini hem dua ediyor hem de temenni ediyorum. Bu güne kadar başarıları ve seyir kaliteleri ile hakikatten Trabzon'umuzu en iyi şekilde temsil ettiklerini ispat ettiler. Başkanımızın ve yönetiminin üstlenmiş olduğu yükü Trabzon'un futbol sevdalıları da ortak olmalılardır. Biz de onların hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz." Şeklinde konuştu.

Başkanımız Şaban Bülbül ise herkesi takıma destek olmaya davet ederek, "1461Trabzon futbol takımımızın asıl kuruluş amacı olan pilot takım olma özelliğini yerine getirerek gerek Trabzonspor'umuza gerekse diğer takımlarımıza sporcu verdik. Bundan dolayı da yetiştirmiş olduğumuz futbolcularımızla gurur duyuyoruz. Bir anonim şirket olan 1461 futbol takımının üstlendiği misyon Trabzonspor'a ve Türk futboluna ahlaklı, çalışkan futbolcular yetiştirmektedir. Çalışmalarımızı kendi idari binamızda yürütmekte olup iyi bir kulüp binasına sahibiz. Trabzonspor bizim üst kimliğimizi oluşturmaktadır. Aldığımız kararları Trabzonspor yönetimi ile istişare ederek almaktayız. Sporcularımız her zaman futbolu ve kulüp menfaatleri ön planda tutmuş, maddi olarak kulübe hiç bir sorun yaşatmamışlardır. İnşallah Trabzon halkına aldığımız başarılarla ve yetiştirdiğimiz futbolcularla layık olacağız. Hemen unutmadan ifade etmek isterim ki futbol bir ekip oyunudur ve bu ekipte 12. adam da her zaman taraftarımızdır. Bu anlayışla Trabzon halkını, 1461 sevdalılarını takımımızı maçlarda yalnız bırakmamalarını istiyoruz."diye konuştu.
En Çok Okunan Haberler

28-11-2018 | Takım Haberleri
28-11-2018 | Takım Haberleri
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur 1. maçları programı açıklandı.
18-11-2018 | Takım Haberleri
18-11-2018 | Takım Haberleri
Takımımız, bugün kendi sahasında karşılaştığı  Bucaspor'u Doğukan'ın attığı golle 1-0 mağlup etti.
14-11-2018 | Takım Haberleri
14-11-2018 | Takım Haberleri
Takımımızın genç orta saha oyuncusu Hüseyin Onur Kaçar, "Bu sezon şampiyonluğun en güçlü adaylarından biriyiz"

Basından Haberler